Незаконне стеження: активіст Микола Виговський звернеться до СБУ щодо його переслідування

Дата та час події: 08 Листопада 2021, 14:30 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

8 листопада о 14:30 громадський діяч Микола Виговський разом зі своїм адвокатом Масі Найємом та представницею Центру прав людини ZMINA Людмилою Янкіною проведуть брифінг перед входом в СБУ (вулиця Володимирська, 33).

Микола Виговський, фото Стаса Юрченка

Після брифінгу вони подадуть до СБУ заяву про злочин щодо виявлених в автомобілі Миколи Виговського пристроїв стеження та прослуховування.

Микола Виговський є співзасновником Громадського сектору Євромайдану, коаліції “Реанімаційний пакет реформ”, екскоординатором Руху “Чесно”, учасником ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”, співорганізатором та ведучим акцій на підтримку Сергія Стерненка та проти свавілля правоохоронців, а також співорганізатором Маршу за Київ.

12 жовтня Микола Виговський виявив у своєму авто невідомий предмет, що мав форму прямокутника, був запаяний у термоплівку та прикріплений до автівки за допомогою магніту. Після того як Микола розібрав предмет, він з’ясував, що це gps-трекер – пристрій для відстеження пересування. Він віддав пристрій на експертизу фахівцям та обіцяє згодом оприлюднити інформацію, яка буде припустимою та не перешкоджатиме розслідуванню.

Після цього Микола Виговський віддав свій автомобіль на станцію технічного обслуговування, щоб з’ясувати, чи були встановлені ще якісь пристрої стеження за ним, а також для проведення діагностики на предмет умисно завданих пошкоджень, які б могли спричинити несправність автомобіля та подальшу аварію. На станції техобслуговування електрик виявив пристрій, що був прикріплений за автомагнітолою та живився від акумулятора автомобіля. Згодом з’ясувалося, що зазначений пристрій є засобом прослуховування. Цей пристрій активіст також вивчає разом з експертами.

Юридичний супровід Миколі Виговському надає Юридична компанія Miller.

Щодо коментарів чи додаткової інформації в справі телефонуйте: +380 (63) 975 73 05 – Микола Виговський.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: