Небезпечний активізм: презентація доповіді про переслідування активістів у 2020 році

Дата та час події: 28 Січня 2021 – 25 Січня 2021, 12:00 – 15:00
A+ A- Підписатися

У четвер, 28 січня, о 12:00 в інформаційному агентстві Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація і обговорення річної моніторингової доповіді про переслідування громадських активістів та правозахисників у 2020 році. Захід організовано в межах проєкту “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні”, що фінансується ЄС.

Під час заходу ZMINA презентує моніторингову доповідь “Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2020 році”. Після презентації відбудеться експертна дискусія за участю представників влади.

На кого з активістів найчастіше нападали минулого року? (Без)діяльність поліції: як правоохоронці реагують на переслідування активістів? Як протидіяти дискредитації та погрозам громадським активістам в інтернеті? Які проблеми потребують законодавчого регулювання та які небезпечні для громадянського суспільства законопроєкти зареєстровано за минулий рік у Верховній  Раді?

Запрошуємо представників ЗМІ до участі

Що? Презентація доповіді “Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2020 році”.

Де?  ІА Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Коли? 28 січня о 12:00.

Спікери:

  • Анастасія Москвичова, дослідниця Центру прав людини ZMINA;
  • Юрій Ягусевич, екоактивіст із Київщини;
  • Дмитро Шерембей, очільник благодійної організації “100% життя”;
  • Анна Леонова, координаторка Queer Home Odesa.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини ZMINA.

Мова заходу: українська. Трансляція заходу буде доступна на фейсбук-сторінці ZMINA, фейсбук- та ютуб-сторінці ІА Укрінформ.

Акредитація ЗМІ: Ірина Іванченко – 099 772 56 67, ii@humanrights.org.ua.

УВАГА! У зв’язку з пандемією кількість місць для присутніх на заході обмежена.

Додаткова інформація. Проєкт “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Нідерландським Гельсінським комітетом за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт зосереджується на правовому та оперативному захисті та підтримці правозахисників і антикорупційних активістів в Україні, підтримці позитивної ролі правозахисників у суспільстві та налагодженні зв’язків між ними, збільшенні кількості ефективних розслідувань нападів на правозахисників та активістів тощо. Проєкт триває з 2019 до 2022 року.     

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: