Набір учасників освітньої програми “Агенти Волонтерства”

Дата та час події: 11 Грудня 2022, 23:59
A+ A- Підписатися

Агенти Волонтерства – це річна освітня програма з розвитку волонтерства в регіонах. Українська волонтерська служба навчає локальних лідерів проводити волонтерські акції та ефективно допомагати українцям під час війни, будувати партнерства, покращувати своє місто та розвивати себе через волонтерство. 

У чому переваги програми?

  • Можливість розвивати своє місто та наближати перемогу завдяки волонтерству. 
  • Унікальне модульне навчання від експертів з волонтерського, проєктного та комʼюніті-менеджменту, фандрайзингу та комунікацій. 
  • Усі необхідні знання, інструменти та ресурси для реалізації власних проєктів та розвитку волонтерської спільноти.
  • Простір довіри та підтримки, а також менторський супровід та психологічна підтримка. 

Між собою в команді ми називаємо це магістерською програмою з волонтерства: учасники протягом року отримують усі необхідні знання, інструменти та навички для того, щоб розвивати волонтерський рух у своєму місті. Іншими словами – обʼєднувати навколо себе містян і організовувати разом з ними допомогу. Під час війни ми бачимо багато таких прикладів: плетіння сіток, фасування гуманітарки в штабах, прибирання вулиць чи зруйнованих будинків, розвезення продуктів самотнім літнім людям – усе це волонтерство. Ми шукаємо активних людей, готових узяти на себе відповідальність за розвиток такої допомоги у своєму місті. Зі свого боку ми надаємо всю необхідну підтримку, аби їхні ідеї були реалізовані”, – розповідає керівниця програми Вікторія Зацнова.

Кого шукають? Локальних лідерів/-ок віком від 18 до 28 років, які мають мінімальний досвід у волонтерстві, прагнуть допомагати іншим та брати участь у розв’язанні проблем, спричинених війною, або тих, що найбільше болять їхньому місту, селу чи громаді.

Як відбувається відбір? Усі охочі заповнюють форму реєстрації, після цього отримують завдання на вирішення. У разі проходження на наступний етап на них чекає співбесіда. На програму буде відібрано 30 учасників. 

Організатори покривають усі витрати в межах програми, після закінчення учасники отримують сертифікат про проходження. Усі заплановані офлайн-події проводитимуться в місцях з надійними укриттями та з урахуванням загальної ситуації в країні.

Більше про програму на сайті за посиланням: http://bit.ly/3AdsEWv. 

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3grNKd0.

Дедлайн: 11 грудня о 23:59.

Довідка. ГО “Українська Волонтерська Служба” – громадська неурядова організація, заснована у 2017 році. Мета організації – розвиток культури волонтерства в Україні. Детальніше за посиланням: https://2022.volunteer.country/.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: