Набір на трирічний проєкт “Діалог у дії 3.0”

Дата та час події: 25 Листопада 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

“Діалог у дії 3.0” – це унікальна можливість не лише отримати нові практичні знання та навички про діалог та трансформацію конфліктів, а й тривалу підтримку професійних тренерів, фасилітаторів, коучів, які допоможуть громаді.

ХТО МИ

“Діалог у дії 3.0” – це унікальна можливість не лише отримати нові практичні знання та навички про діалог та трансформацію світу навколо себе, а й тривалу та надійну підтримку професійних тренерів, фасилітаторів діалогу, консультантів, які допоможуть у власній громаді втілити в життя те, на що самому не вистачало ресурсів чи наснаги протягом тривалого періоду. 

КОГО ШУКАЄМО

Мешканців малих міст та сіл України (до 300 000 населення), які небайдужі до розвитку своїх громад та готові до впровадження змін мирним шляхом.

До активної участі в проєкті ми запрошуємо по дві-три людини з одного міста / села чи територіальної громади, які представляють:

– місцеві громадські організації та ініціативи (а також окремі активісти та волонтери);
– місцеві структури влади;
– місцевий бізнес;
– місцеві релігійні громади (православні різного юрисдикційного підпорядкування, католицькі, греко-католицькі, протестантські, а також мусульманські, юдейські та інші).

ЧОГО ЧЕКАТИ

Проєкт передбачає серйозну мотивацію та активну залученість учасників до змін у громаді. Для цього не потрібні особливі навички – головне бачити можливості й бути готовими з ними працювати.

ТЕРМІНИ ТА УМОВИ

Подавайте свою заявку через гугл-форму до 23:59 до неділі, 25.11.2019, за посиланням.

Пізніше ми поспілкуємося з вами телефоном і можемо завітати для знайомства.

КУДИ НАДСИЛАТИ ПИТАННЯ

На цю сторінку або на нашу офіційну скриньку. Пишіть нам: dialogue.in.action@gmail.com.

Проєкт виконують Центр св. Климента: спілкування та діалог культур та ГО НВО “Дух і літера” за підтримки MCC та Kerk in Actie.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: