Набір для журналістів у Дніпрі “Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства”

Дата та час події: 23 Листопада 2020 – 25 Листопада 2020
A+ A- Підписатися

Громадська  організація “РЕОМ” у межах проєкту “Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!” оголошує набір на тренінг для журналістів / журналісток “Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства”.

Тренінг відбудеться 23–25 листопада 2020 року в місті Дніпрі.

Під час триденного тренінгу, учасники / учасниці отримають знання щодо створення конфлікт-чутливого контенту, важливості недискримінаційного підходу та толерантної риторики в журналістських матеріалах, а також зможуть обговорити значення журналістської діяльності в контексті побудови суспільного діалогу в Україні.

Протягом тренінгу відбудеться онлайн-ввімкнення експертів із Німеччини: 

– пан Werner Sonne, шеф-редактор Берлінського бюро ARDTV, експерт з геополітики та міжнародної безпеки, автор багатьох книг та публікацій (зокрема, на тему воєнного конфлікту в Україні); 

– пан Thomas Kreutzmann, телеведучий та кореспондент німецького ARDTV, репортер у телепрограмах, присвячених виборам, автор серії матеріалів про процес об’єднання Німеччини, чеську, португальську та іспанську внутрішню та зовнішню політику.

Участь у тренінгу безкоштовна. У разі повної участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більш ніж 1000 грн (за наявності оригіналів в обидва боки).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 15 листопада 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 17 листопада включно на електронну адресу кандидата/-ки.

По додаткові питання та коментарі звертайтеся, будь ласка, до координаторки проєкту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства закордонних справ Німеччини.

* Ми очікуємо, що в цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж епідеміологічна ситуація в Дніпрі погіршиться і будуть запроваджені обмеження пересувань, зібрань та користування приміщеннями, тренінг буде перенесено до Києва.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: