Набір у Школу організаційного розвитку 2.0 для представників громадського сектора, що працюють у сфері прав людей з інвалідністю

Дата та час події: 31 Березня 2023, 23:00
A+ A- Підписатися

“Ліга Сильних” запускає другий набір у Школу організаційного розвитку для представників громадського сектора, що працюють у сфері прав людей з інвалідністю.

Про це повідомила виконавча директорка спілки Дар’я Сидоренко.

 
“Ми вже проводили таку Школу торік у листопаді. Тоді ми поділились корисними інструментами з представниками 67 організацій, що працюють у цій ніші. За зиму ми зібрали запити від організацій нашої спільноти та підготували нову програму Школи. Інструменти, якими ми поділимось, насамперед будуть корисними для тих, хто працює для людей з інвалідністю. Однак, якщо представники інших секторів мають бажання приєднатись до будь-якого з тренінгів, вони можуть це зробити”, — розповіла Дар‘я Сидоренко.

У межах Школи відбудуться п‘ять тренінгів на 4 основні теми. Зустрічі відбуватимуться впродовж 23–31 березня о 18:30.

Вже 23-го та 24 березня Марина Горностай, фандрейзерка «Ліги Сильних» розповість, що таке логіко-структурна матриця та як використовувати її в проєктах. 

27 березня Микола Балабан, співвидавець The Village, розповість, що насправді цікавить медіа. Ця інформація буде корисна для представників сектора для правильного планування комунікаційних активностей. 

29 березня Ірина Почерняк, юристка “Ліги Сильних” розповість про різноманітні інструменти адвокації та взаємодії з владою, зокрема, сфокусується  на меморандумах та запитах. 

31 березня відбудеться фінальний тренінг. На ньому Надія Романюк, головна бухгалтерка ГО «Родина для осіб з інвалідністю» та засновниця ТОВ «Перший бухгалтерський центр», розповість про тонкощі бухгалтерського обліку для громадських організацій. 

Участь у Школі є безплатна. Учасники, що відвідали хоча б 70% заходів, отримають сертифікат. Зареєстровані також отримають запис занять. Щоб взяти участь у подіях Школи, слід зареєструватись за посиланням

Нагадаємо, “Ліга Сильних” – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту “Ліги Сильних” входять 53 організації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter