Набір на перший акселератор для волонтерських ініціатив

Дата та час події: 03 Квітня 2023, 20:00
A+ A- Підписатися

Проєкт “Офіс Дій” запускає набір на перший акселератор для волонтерських ініціатив, який допоможе волонтерам ефективніше залучати ресурси на свою діяльність під час повномасштабної війни.

Про програму

Акселератор з фандрейзингу для волонтерських ініціатив від “Офісу Дій” – це двомісячна програма для 15 волонтерів та представників волонтерських організацій / ініціатив, під час якої учасники зможуть покращити стратегію організації із залучення коштів.

Це унікальна можливість отримати знання про ефективні інструменти та знайти нові способи роботи з пошуком фінансових ресурсів. Формат програми та робота з менторами дозволять учасникам одразу впроваджувати на практиці почуте та обмінюватися досвідом з колегами.

Для кого цей інтенсив?

Для волонтерів, представників волонтерських ініціатив / організацій, які вже отримали певний досвід залучення коштів з початку повномасштабного вторгнення 2022 року. Важливо, щоб потенційні учасники вже мали ідею проєкту чи кампанії зі збору коштів і хотіли б навчитися залучення коштів на системній основі. Важливо, щоб відібрані учасники мали можливість узяти участь в офлайн-заході, який триватиме з 20 по 23 квітня 2023 року.

Тривалість програми: з 20 квітня по 15 червня 2023 року.

Програма акселератору триматиме два місяці та складається з:

 • триденного офлайн-інтенсиву (20.04 – 23.04.2023);
 • серії онлайн-заходів – один-два на місяць (квітень-червень 2023 року); 
 • менторської підтримки;
 • зустрічей із представниками донорських організацій, соціально-відповідальних підприємств, благодійними фондами тощо;
 • фінальної презентації фандрейзингових кампаній, з якими працюватимуть учасники, де можна буде отримати зворотний зв’язок та під час якої будуть визначені найсильніші стратегії.

Наприкінці акселератору учасники, чиї стратегії будуть визнаними найсильнішими, зможуть отримати фінансову підтримку для втілення фандрейзингової стратегії.

Після закінчення програми кожен учасник отримає:

 • комплексне розуміння того, як працювати з фандрейзинговою стратегією в умовах повномасштабної війни, розпочатої Росією; 
 • навички застосування ефективних інструментів під час проведення кампаній / зборів;   
 • можливість спробувати на практиці різні підходи та розібратись, який саме варто обирати організації і в яких випадках, а від чого краще відмовитись;
 • підтримку від менторів.

Хто буде менторами програми?

Наші ментори/-ки – це експерти/-ки з досвідом залучення коштів в умовах повномасштабної війни, які вже понад рік працюють з різними форматами пошуку ресурсів: робота зі спільнотою, благодійниками, українськими та міжнародними донорами тощо.

Одна з менторок – Світлана Колодій, програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID / ENGAGE, екскоординаторка української краудфандингової платформи “Спільнокошт” та програм у ГО “Global Office” (GOxChange, “Вліпи за себе”), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Світлана допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.

Інформація про інших менторів та гостей буде оприлюднена пізніше.

Дедлайн подання заявок – 3 квітня 2023 року, 20:00.

Форма для подання

Під час відбору учасників організатори зважатимуть на такі фактори:

 • наявність конкретної цілі (на що ви хочете залучити кошти);
 • попередній досвід фандрейзингу (залучення коштів);
 • актуальність збору (теми);
 • готовність брати участь у всіх обов’язкових заходах, запланованих на час інтенсиву, особливо в офлайн-інтенсиві (20.04 – 23.04.2023).

Ще однією можливістю в акселераторі від “Офісу Дій” є отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже”. “Небайдуже” – це команда з більш ніж 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Маєте запитання? Пишіть організаторам в інстаграм чи фейсбук або на actioninst@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: