Набір на освітню програму для молоді “Контрадеза”, яка допоможе навчитися розрізняти дезінформацію

Дата та час події: 14 Вересня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися

“Детектор медіа” оголошує набір на освітню програму для молоді “Контрадеза”, яка допоможе навчитися розрізняти дезінформацію та меседжі ворожої пропаганди, мислити критично, бачити за яскравими заголовками спонукання до деструктивних дій, розуміти важливість знань про власників медіа тощо. 

Взяти участь у тренінговому курсі можуть передусім проактивні молоді люди родом з або які проживають на території Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Луганської та Одеської областей.   

Тренінг відбуватиметься офлайн протягом трьох днів. У програмі навчання такі теми:

  • як працює пропаганда;
  • як інформація впливає на людський мозок;
  • інструменти протидії маніпуляціям та медіаграмотність;
  • ораторська майстерність;
  • створення медіаматеріалів на тему розвитку критичного мислення;
  • основи проєктного менеджменту. 

Спікерами школи стануть українські журналісти й експерти з медіаграмотності, добре відомі аудиторії та авторитетні в професійній спільноті.

Для участі в курсі потрібно заповнити анкету до 14 вересня 2023 року включно. Крім того, кожен з кандидатів має створити контент (відеорилз до трьох хвилин, каруселі, серії сториз (до десяти штук) або тікток до трьох хвилин) із закликом мислити критично або іншими меседжами, що стосуються критичного мислення, медіаграмотності або особистого захисту від дезінформації. Дедлайн для створення контенту та отримання зворотного зв’язку від аудиторії (збір лайків, коментарів, шерів, рекомендацій) – 21 вересня.

Під час відбору оцінювати роботи учасників будемо за критеріями якості, відповідності заявленій темі та охоплення за кількістю реакцій (лайки (+реакції у випадку сториз) та коментарі). 

Відібрані учасники отримають листа із запрошенням 25 вересня 2023 року. 

Участь у тренінговому курсі безкоштовна. 

Після проходження навчання учасники мають особисто провести щонайменше один тренінг (освітній захід  для однолітків) у рідних громадах. За проведення заходу передбачено грошову винагороду.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter