Набір до Школи “Інженери Порозуміння”

Дата та час події: 23 Січня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Школа “Інженери Порозуміння” розпочала конкурс на участь у навчанні групи №5!

 

Хто ми?

Школа “Інженери Порозуміння”, що успішно працює з 2017-го, – це однорічна інтенсивна навчальна програма для здобуття навичок мирного врегулювання конфліктів за методикою Ненасильницького спілкування. 

Інженери Порозуміння своєю працею сприяють відновленню в країні соціальної сили, коли на місце боротьби приходить розуміння, сприйняття і співпраця і в такий спосіб суспільство оздоровлюється та набуває спроможності до демократичного розвитку.

Інженер Порозуміння – це той, хто підтримує громади в пошуку мирних шляхів виходу із деструктивних конфліктів.

 Ви – наш ідеальний кандидат, якщо:

– Ваш вік від 25 до 60;

– Ви вмотивовані набути знання і навички Інженера Порозуміння – майстра-практика у сфері побудови миру та відновлення суспільних зв’язків після деструктивних конфліктів на різних рівнях українського суспільства;

– Ви готові присвятити час повноцінному заглибленому навчанню в Школі ІП та практиці у своїх громадах впродовж одного календарного року;

– Ви маєте бажання активно практикувати набуті знання і навички у своїх громадах та інтегрувати їх на особистісному рівні через повсякденну практику.

Нам цікавий Ваш професійний досвід, та це не є критерієм у процесі відбору.

Географія проєкту:

 До конкурсу запрошуємо кандидатів з таких областей:

– Донецька,

– Луганська,

– Дніпропетровська,

– Харківська,

– Одеська,

– Запорізька.

 УВАГА: області, які беруть участь уперше в конкурсі проєкту:

– Чернівецька,

– Закарпатська,

– Херсонська.

 Умови навчання та практики:

– локація: Київ;

– витрати на проїзд, харчування та проживання компенсуються;

– тривалість програми: 12 місяців;

– навчання безоплатне.

Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі в Школі.

Термін заповнення форм для участі в конкурсі – до 24:00 23 січня 2020 року.

Більше інформації та кнопка на реєстраційну форму на офіційній сторінці проєкту. Умови участі за посиланням. З процесом відбору можна ознайомитись ось тут

Контакти: ГО “Український центр Ненасильницького спілкування та примирення “Простір Гідності”, 050 381 80 47, dignityspace@gmail.com.

Довідково про проєкт. Проєкт “Діалог задля вирішення конфліктів” виконує в Україні Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності” впродовж 2019–2022 років у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією “ПАКС” (Fund Peace Movement PAX), Нідерланди, за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: