Міжнародний літній ліберальний табір на Закарпатті для активістів, студентів та громадських діячів

Дата та час події: 23 Серпня 2023, 10:00
A+ A- Підписатися

Кримськотатарський Ресурсний Центр за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу оголошує в Україні набір учасників у Табір Свободи, який пройде на Закарпатті з 23 до 29 серпня.

Тобі цікава тема ліберальних цінностей? Хочеш дізнатися більше про технології комунікації, про інформаційні війни, візуальну мову та дизайн, особливості іміджу, про корінні народи України, про проведення міжнародних публічних акцій і кампаній та міжнародний рух #LIBERATECRIMEA? Тоді швидше заповнюй анкету!

Дедлайн реєстрації: 23 липня 2023 року.

Учасниками заходу можуть стати люди віком від 18 до 50:

  • активісти;
  • лідери та представники громадських організацій;
  • студенти.

Про результати відбору учасників поінформують не пізніше ніж 25 липня 2023 року.

Міжнародний літній ліберальний табір пройде в мальовничому куточку України – на Закарпатті (с. Тур’я Пасіка, готель “Воєводино”). Це чудовий край, який поєднав у собі різні культури, народи й традиції. Ми впевнені, що це місце зачарує вас своєї багатою історію, неймовірною природою, високими горами й гостинністю.

Це чудова можливість поєднати корисне навчання з прекрасним відпочинком. Адже впродовж нашого табору ми будемо не лише слухати лекції, але й брати участь у воркшопах, різноманітних іграх, прогулянках тощо. Окрім нових знань, ви отримаєте безліч нових вражень, знайомств, а можливо, і справжніх друзів.

Організатори покривають витрати пов’язані з проживанням, харчуванням, трансфером – Ужгород – с. Тур’я Пасіка – Ужгород. Проте транспортні витрати до Ужгорода учасники покривають самостійно.

Поселення в готелі здійснюватиметься у двомісних номерах. Велика частина програми табору проходитиме на відкритому повітрі на території комплексу, площа якого сягає 17 гектарів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

(067) 34-374-54

Табір Свободи організовується в Україні Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter