Марш із нагоди Міжнародного дня пам’яті трансґендерних людей

Дата та час події: 23 Листопада 2019, 12:00 – 14:00
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Інсайт” запрошує на трансмарш із нагоди Міжнародного дня пам’яті трансґендерних людей, який відбудеться 23 листопада з 12:00 до 14:00 на Михайлівській площі в Києві.

“20 листопада – Міжнародний день пам’яті трансґендерних людей, коли згадують тих, хто загинули через трансфобію. В загальному світовому списку загиблих – чотиризначне число. України там немає. Чи то на щастя, що таких випадків у нас не було, чи то на жаль, що вони були, але залишилися невідомими. Але після того, як минулого року трансмарш, присвячений саме цьому дню, атакували праворадикальні угруповання, яких жодним чином не стримувала поліція, ми впритул наблизилися до межі, за якою маємо шанси опинитися”, – пишуть організатори маршу.

Вони нагадують, що минулого року хотіли говорити про необхідність покращення становища трансґендерних людей за допомогою оновлення клінічного протоколу, який регулює процедуру транспереходу. За допомогою впровадження Міжнародної класифікації хвороб 11-го перегляду, в якій трансдіагнози більше не належать до психічних захворювань. За допомогою введення до українського законодавства положень із протидії дискримінації за ознакою ґендерної ідентичності. Натомість довелося говорити про щораз більшу трансфобну ненависть, насильство та відсутність протидії чи навіть потурання їм з боку держави.

“Цього року в країні повністю змінилася влада. Та чи змінилося щось насправді? Чи готова нова влада опікуватися правами не лише умовної більшості, а також і вразливих меншин, включно з трансґендерними людьми? Чи наші проблеми та наші права для неї так само не на часі? Ми вийдемо й запитаємо в неї про це. Не лише запитаємо, а й вимагатимемо дотримання наших прав людини на гідне життя, вільне від насильства та дискримінації”, – анонсують організатори.

Захід проводить ГО “Інсайт” за підтримки партнерів – Trans*Generation (https://www.facebook.com/transgeneration/).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: