Майстерня: “Медіа і права людини: як змінюється журналістська освіта в Україні?”

Дата та час події: 10 Грудня 2020, 11:45 – 13:15
A+ A- Підписатися

У четвер, 10 грудня, з 11:45 до 13:15 відбудеться онлайн-майстерня Медіа і права людини: як змінюється журналістська освіта в Україні?” за участю правозахисної та викладацької медіаспільноти. Захід проходить у межах щорічної Правозахисної НЕконференції коаліції “Правозахисний порядок денний”.

Упродовж останніх років ZMINA за підтримки Програми розвитку ООН в Україні працює зі студентами й викладачами журналістики для впровадження цінностей прав людини в системі підготовки майбутніх журналістів в Україні. Зокрема, проведено дві Академії з прав людини для викладачів журналістики, три літні фестивалі “Праволюдяність: MediaFest”, два конкурси студентських журналістських робіт на теми прав людини, а університети розробили спецкурси з прав людини в освіті студентів-журналістів.

Під час майстерні ZMINA поділиться досвідом та результатами взаємодії з академічним журналістським середовищем, а також розповість, як пропонувати права людини як пріоритетні теми в журналістській освіті в умовах COVID-19  і дистанційної освіти.

Окремо йтиметься про досвід регіональних університетів та зміни в системі підготовки журналістів у вишах Харкова, Запоріжжя, Острога, Вінниці та Києва.

Спікери:

  • Інна Єрмакова, старша викладачка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса;
  • Ірина Бондаренко, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри теорії комунікацій, реклами та зв‘язків з громадськістю Запорізького національного університету;
  • Олексій Костюченко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”;
  • Катерина Яресько, завідувачка кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;
  • Костянтин Шендеровський, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Модераторка: Ірина Виртосу, журналістка Центру прав людини ZMINA.

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom із прямою трансляцією в соціальних мережах. Для участі в дискусії просимо зареєструватися за посиланням.

Організатор заходу – Центр прав людини ZMINA.

По додаткову інформацію звертайтеся до Ірини Виртосу: 097 769 000 7, iv@humanrights.org.ua. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: