Майстерня громадянського суспільства з питань боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті

Дата та час події: 09 Вересня 2020, 10:00 – 17:30 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Міжнародна правозахисна організація Freedom House відкриває реєстрацію учасників другої Майстерні громадянського суспільства, присвяченої боротьбі з проблемою насильства на ґрунті ненависті в Україні. Темою Майстерні стане Бездіяльність та зловживання правоохоронців під час розслідування злочинів на ґрунті ненависті.

Майстерня відбудеться вересня в Києві в змішаному форматі: учасники зможуть відвідати Майстерню персонально чи доєднатися онлайн.

Цей захід стане другим у серії квартальних Майстерень громадянського суспільства, основною метою яких є об’єднання представників та представниць спільнот, що зазнають насильства на ґрунті ненависті, правозахисників і правозахисниць, а також інших представників громадянського суспільства, які спільно працюватимуть над проблемою насильства на ґрунті ненависті.

Під час Майстерні учасники матимуть можливість дізнатися про основні проблеми та виклики стосовно дій правоохоронців під час розслідування ЗҐН (відмова відкривати справу, неправильна кваліфікація злочинів, погана комунікація із жертвами, неефективність слідчих дій тощо), обговорити потенційні шляхи розв’язання цих проблем, а також поділитися власним досвідом роботи в цій сфері та сформувати спільні стратегії.

Після проведення заходу учасники отримають можливість запропонувати власну ініціативу з розроблення та адвокації ефективних політичних рішень, націлених на подолання проблеми насильства на ґрунті ненависті проти певної спільноти чи спільнот на національному чи місцевому рівні.

Найкращі пропозиції  матимуть можливість отримати фінансову підтримку Freedom House обсягом приблизно 3,333 долара США. Кожен переможець буде зобов’язаний презентувати свою ініціативу та досягнення під час проведення наступної Майстерні громадянського суспільства.

До участі в онлайн-обговоренні запрошуються громадські активіст(к)и, правозахисники/-ці, представники/-ці спільнот.

Майстерня відбудеться 9 вересня в Києві та триватиме з 10:00 до 17:30. Учасники/-ці також матимуть можливість доєднатися онлайн. Freedom House готовий компенсувати проїзд (автобус, 2-й клас Інтерсіті, купе та плацкарт). Мешканці населених пунктів, що належать до “червоної” карантинної зони, зможуть узяти участь лише в онлайн-форматі.

Захід відбуватиметься з дотриманням правил соціального дистанціювання. Відвідувачі/-ки будуть забезпечені засобами особистого захисту та антисептиками.

Для участі в Майстерні необхідно заповнити реєстраційну форму. Заявки на участь приймаються до 31 серпня включно. 

Відібрані кандидати отримають повідомлення про місце проведення Майстерні або посилання на онлайн-платформу.

Більше інформації про проєкт “Об’єднанні в боротьбі з насильством на ґрунті ненависті в Україні” за посиланням

Партнери проєкту:

  • Freedom House
  • Центр прав людини ZMINA
  • Експертний Центр з Прав Людини
  • Truth Hounds
  • Українська Фундація Правової Допомоги
  • Правозахисний ЛГБТ-Центр “НАШ СВІТ”
  • Правозахисний ромський центр
  • Конгрес національних громад України
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: