Майстерня соціальних інновацій “Перспектива майбутнього”

Дата та час події: 15 Вересня 2017, 17:00
A+ A- Підписатися

Кого ми запрошуємо? Активну молодь віком від 18 до 35 років, яка цікавиться правами людини та демократією. 

Коли? 15 вересня, 17:00–20:00.

Де? IZONE (м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8) 

Хто організовує? Програма розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством молоді і спорту України (Мiнiстерство молоді та спорту України).

Ми розповімо вам, як взяти участь у конкурсі молодіжних інновацій U-Inn на тему демократії та прав людини та отримати до 5 тис. дол. на реалізацію своєї ідеї. 

Ви також дізнаєтеся безпосередньо від розробників про існуючі інноваційні рішення у сфері демократії, зокрема про бюджет участі, відкритий бюджет, ініціативу “Відкритий парламент” та “Вони голосують для тебе”, реєстр електронних декларацій та систему державних закупівель ProZorro.

Відомі правозахисники розкажуть вам про інноваційні підходи у сфері прав людини.

Окрім того, ви побуваєте на фотовиставці “Розуміючи права людини”, екскурсію якою проведе експерт Освітнього дому з прав людини, м. Чернігів.

На вас чекають цікаві конкурси та вікторини з призами від ПРООН, жваві дискусії та знайомство з відомими громадськими діячами і діячками.

Зрештою, ви з друзями разом із нашими волонтерами зможете пограти в тематичні ігри “Країна гідності” та “Світ громад”. 

Зареєструйтесь за 1 хвилинку тут: https://goo.gl/o42aSa

Майстерня соціальних інновацій організовується в рамках проведення восьмого щорічного Саміту суспільного добробуту, який відбудеться в Нью-Йорку 17 вересня. Саміт суспільного добробуту проводиться щороку впродовж тижня Генеральної Асамблеї ООН. Під час Саміту світові лідери, підприємці та громадські активісти обговорюють шляхи подолання найбільших викликів нашого часу, започатковуючи діалог з глобальною аудиторією. Темою цьогорічного Саміту суспільного добробуту є Перспектива майбутнього. 

Саміт суспільного добробуту – це унікальна, об’єднуюча, глобальна платформа для обміну думками, створення партнерських відносин, залучення громад та створення громадської підтримки для досягнення Цілей сталого розвитку. Минулого року Саміт суспільного добробуту відбувся у 87 країнах світу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter