КиївПрайд проведе у Києві презентацію виставки “Я в Україні / Я поза Україною”, присвяченої ЛГБТ+ людям під час війни

Дата та час події: 10 Червня 2022, 18:30
A+ A- Підписатися

10 червня КиївПрайд проведе у Києві презентацію виставки “Я в Україні / Я поза Україною”, присвяченої ЛГБТ+ людям під час війни, які допомагають Україні та які були змушені покинути країну.

У світовий прайд-місяць КиївПрайд привертає увагу світу до подій в Україні та до ролі спільноти ЛГБТ+ у боротьбі нашого народу проти російських загарбників. 

На виставці будуть представлені 12 історій квір-людей із різних міст, які зараз займаються волонтерською діяльністю, воюють у лавах ЗСУ, збирають кошти, проводять акції та інформують іноземців про війну в Україні. На презентації будуть присутні три герої/ні, чиї історії представлені на виставці. 

“ЛГБТ+ людям надважливо залишатися видимими під час війни. Можливо, навіть більше ніж у мирний час. Уже 8 років частина українців/ок воюють не тільки з Росією, а й із небезпечним антигуманістичним поділом на “таких” і “не таких” людей. ЛГБТ+ спільнота також робить великий внесок у перемогу України. І ця виставка – наша шана і вдячність їм”, – говорить Ленні Емсон, директор ГО “КиївПрайд“.

Виставка “Я в Україні / Я поза Україною” буде проведена у рамках ПрайдТижня у Києві. Нагадаємо, що Марш рівності цього року відбудеться у Варшаві спільно з ВаршаваПрайд як хода за мир в Україні і проти російської агресії. 

Запрошуємо журналістів/ок акредитуватися на виставку. Для акредитації надішліть лист на пошту press@kyivpride.org, вказавши ім’я, назву ЗМІ та контактні дані.

Відкриття виставки о 18:30. Місце виставки буде повідомлено після підтвердження акредитації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: