Курс “Навички психологічного самовідновлення” для мешканців Луганської та Донецької областей

Дата та час події: 31 Грудня 2020
A+ A- Підписатися
У Центрі психосоціального супроводу м. Щастя на постійній основі проводиться груповий курс “Навички психологічного самовідновлення”. Це п’ять базових навичок, які рекомендовані World Health Organization (WHO) людям для підтримки себе після кризових ситуацій, впливу сильних стресових факторів, якими, наприклад, є проживання вздовж лінії розмежування, нестабільність, яку постійно відчувають ВПО переселенці, карантинні заходи у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 та багато інших. Усі ці люди можуть отримати психосоціальний супровід та професійну підтримку.
 
Інформація за телефоном 0800-212-401 #гарячалінія
 
У межах курсу ми відпрацюємо такі навички:
 
– “Позитивна діяльність” – це техніка, яка допомагає запланувати й реалізувати позитивну або значущу діяльність для поліпшення настрою і відновлення почуття контролю.
– “Конструктивне мислення” – визначення негативних думок і їхньої заміни кориснішими формулюваннями.
– “Розв’язання проблем” – дієвий алгоритм, за яким можна вирішити чи не всі проблеми.
– “Управління реакціями” – це навички справлятися з фізичними та емоційними реакціями під час спалахів гніву, кризових чи стресових ситуацій.
– “Відновлення здорових соціальних зв’язків” – спосіб відновити позитивні взаємини й підтримку.
 
Навички психологічного самовідновлення є універсальним курсом, який рекомендовано з підліткового віку і без обмеження всім дорослим. Тож реєструйтеся за посиланням на курс навичок психологічного самовідновлення і дізнайтеся необхідні базові навички, які допоможуть підтримати ваше психічне здоров’я та покращать якість вашого життя!
 
 
Робота проводиться в межах проєкту “Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги в Україні, який реалізує ГО Mental Health Service.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: