Круглий стіл “Як захистити студентів від булінгу?”

Дата та час події: 20 Листопада 2020, 14:00 – 16:00
A+ A- Підписатися

Освітній омбудсмен розпочинає серію фахових обговорень: “Захист прав у вищій освіті”. Круглий стіл 1: “Права студентів. Захист від булінгу”.

Дата та час: п’ятниця, 20 листопада 2020 року, 14:00 – 16:00.

Організатор: освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Офлайн: Інформагенція Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, зала 2.

Онлайн: посилання для долучення через Zoom буде надіслане на поштову адресу, вказану під час реєстрації у формі, яка доступна за цим посиланням: https://bit.ly/35DsuZG.

Дискримінація, порушення прав, приниження гідності, – це те, з чим, на жаль, доводиться стикатись і студентам, і викладачам у закладах вищої освіти.

Проблема загострюється не лише відсутністю адекватної реакції керівництва деяких ЗВО на випадки порушення прав, але й тим, що захист від булінгу у вищій освіті, де учасниками освітнього процесу є переважно дорослі люди, залишається поза межами правового поля. 

Тому освітній омбудсмен Сергій Горбачов ініціює серію фахових обговорень щодо захисту прав у вищій освіті. І розпочинаємо ми ці обговорення із захисту прав студентів у випадках булінгу.

Спільно обговорюватимемо те, як на порушення прав учасників освітнього процесу реагує керівництво ЗВО і, найголовніше, які зміни потрібні до чинного законодавства для ефективнішого захисту прав усіх, хто навчається або викладає в закладах вищої освіти.

Через карантинні заходи кількість місць у залі обмежена. Частина учасників буде долучена в онлайн-форматі через Zoom. 

Учасники: Сергій Горбачов — освітній омбудсмен; Сергій Бабак — народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; Наталія Піпа — секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; Роман Грищук — голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; Катерина Левченко —  Урядовий уповноважений з  питань гендерної політики; Олег Шаров — генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України; Віолета Москалу — засновниця Global Ukraine, викладачка Лотаринзького Університету (Франція); Марія Музиченко — студентка Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Олександр Рожко — проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Київського національного університету імені Тараса Шевченка;  Іветта Делікатна — експерт з публічних комунікацій;  Людмила Янкіна — керівниця проєктів Центру прав людини ZMINA; Валентина Потапова — керівниця освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини; Олександра Романцова — виконавча директорка “Центру Громадянських свобод”; представники закладів вищої освіти, правозахисних організацій, медіа.

Захід транслюватиметься:

Контактний телефон пресцентру Укрінформу: (044)  299-03-32

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою за адресою info@eo.gov.ua. У темі листа вказуйте, будь ласка, “Круглий стіл. Права студентів”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: