Круглий стіл “Санкційна політика України. Перезавантаження”

Дата та час події: 16 Грудня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

16 грудня об 11:30 в ІА Укрінформ відбудеться круглий стіл на тему: “Санкційна політика України. Перезавантаження” (зала 2).

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим; Центр журналістських розслідувань.

Учасники: Дар’я Свиридова – перша заступниця постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим; Олексій Макєєв – спеціальний представник з питань санкційної політики, Міністерство закордонних справ України; Валентина Самар – головний редактор Центру журналістських розслідувань; Марія Томак – координаторка Медійної ініціативи за права людини; Юлія Каздобіна – голова Української фундації безпекових студій; народні депутати України, представники інших органів влади.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик під час прямого ефіру, необхідно послатися на автора – Укрінформ – показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Біля входу в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікувальну рамку. Вхід у зал тільки в масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: