Креативна майстерня ARTIFAKE: Мистецтво проти пропаганди

Дата та час події: 17 Лютого 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

За підтримки програми  Європейського Союзу “Креативна Європа” ГО “Інтерньюз-Україна” відкриває набір учасників для  міжнародного проєкту з медіаграмотності. Шукаємо митців, які працюють у напрямі street art і хочуть сприяти становленню критичного мислення українців. Учасники онлайн майстерні матимуть нагоду пройти 5-денний інтенсив курс з “анатомії” пропаганди та її протидії.

Після навчання художники зможуть розробити арт-концепції на тему пропаганди й дезінформації та взяти участь у конкурсі. Переможці отримають фінансову підтримку на реалізацію власних ідей на Півдні та Сході України.

Майстерня відбудеться з 22 до 26 лютого на платформі ZOOM. Для участі просимо всіх охочих зареєструватися до 17 лютого, 12:00 за цим посиланням

Завдяки цифровим технологіям пропаганда й дезінформація стали глобальними. Через це жодна людина не може бути впевненою, яка інформація є правдивою, а яка  ні. Численними є випадки, коли пропаганда й маніпуляції призводять до збройних конфліктів. Україна — яскравий приклад держави, яка переживає наслідки гібридної війни, медіаманіпуляцій і дезінформації. 

Саме тому команда “Інтерньюз-Україна” разом з польськими (Art Transparent Foundation) й вірменськими партнерами (Association of Audio-Visual Reporters) вирішила провести цю креативну майстерню, зібравши авторитетних експертів у галузі медіаграмотності, протидії гібридним загрозам, а також видатних українських митців. На учасників майстерні чекають:

  • 15 годин вебінарів, насичених актуальною інформацією про дезінформацію, боротьбу з пропагандою та роль мистецтва у цьому;

  • 10 дискусійних панелей з провідними експертами;

  • 5 інтерактивних сесій з відомими українськими діячами культури;

  • 2 робочі мови (англійська та російська);

  • можливість міжкультурного діалогу серед учасників з 3-х країн;

  • стипендія 3,5 тисяч євро на створення муралу на Донбасі.

Додаткову інформацію можна отримати в менеджерки проєкту Олександри Панової (opanova@internews.ua).

Захід організовано ГО “Інтерньюз-Україна” у партнерстві з Фондом “Art Transparent” і ГО “Association of Audio-Visual Reporters” за підтримки програми  Європейського Союзу “Креативна Європа” та Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки й погляди, висловлені протягом заходу, виняткова відповідальність спікерів. Донори не несуть жодної відповідальності за подальше використання матеріалів креативної майстерні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: