Країна сама себе не змінить: історії громадських активістів/-ок

Дата та час події: 24 Листопада 2021, 19:00
A+ A- Підписатися

Під час громадянської війни в Колумбії правозахисниця Рубі відстоювала права найбідніших колумбійців та колумбійок. А коли ситуація в її країні стабілізувалася, перед героїнею документального фільму “Колумбійська родина” постав вибір — продовжити боротися чи повернутися до спокійного життя.

Стрічку “Колумбійська родина” (реж. Таня Воль Сьоренсен, Данія), яка отримала головну нагороду в номінації “RIGHTS NOW!” під час цьогорічного Docudays UA, ви можете подивитися в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE

А 24 листопада о 19:00 приєднуйтеся до онлайн-розмови “Країна саме себе не змінить: історії громадських активістів/-ок“. 

Перед героями цієї розмови, але вже в українському контексті, поставав схожий вибір, що і перед героїнею “Колумбійської родини” Рубі: жити спокійним життям чи почати змінювати себе, своє місто і свою країну. 

Дрогобичанин Іван Торський міг би спокійно займатися бізнесом — натомість він розгорнув антикорупційну діяльність.

Херсонка Олена Старюк є юристкою проєкту “Шерифи для нових громад”. Разом з колегами вона допомагає мешканцям та мешканкам Херсонської області вирішувати безпекові питання. 

Адвокатка, членкиня правління Асоціації юридичних клінік України Марія Цип’ящук попри величезну зайнятість, продовжує на волонтерських засадах координувати діяльність приймальні УГСПЛ в Рівному.

Герої та героїні цієї розмови розкажуть, як активізм перетворився у справу життя та як це їх змінило.

Розмова організована в межах 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Модерує подію Людмила Янкіна, правозахисниця, керівниця стратегічного напрямку із захисту правозахисників/-ць та активістів/-ок Центру прав людини ZMINA.

Трансляцію розмови дивіться на DOCUSPACE та на Facebook сторінці Docudays UA. Реєструйтеся, і організатори нагадають вам про подію: https://bit.ly/3CmdufG

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: