Конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою”

Дата та час події: 30 Вересня 2020
A+ A- Підписатися

ГО “Вектор прав людини” оголошує Другий щорічний конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою”. До участі запрошуються журналісти/-ки, блогери/-ки, які висвітлюють судову тематику.

Конкурс відбувається вдруге. Цього року ми розширили коло запрошених та відкриваємо можливості для студентів/-ок спеціальності “Журналістика”, які також можуть подати свої роботи.

Цілі конкурсу:

  • підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ;
  • збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади;
  • сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності;
  • сприяти розвитку судової журналістики в Україні.

Якщо ви пишете про суди, суспільно важливі та резонансні справи, судову реформу та зацікавлені в підвищенні якості судової журналістики, запрошуємо вас стати частиною руху за її розвиток та вдосконалення.

До участі приймаються роботи на судову тематику в текстовому, відео- та аудіоформатах. Журі відзначить кращі роботи, які посядуть І, ІІ та ІІІ місця.

Цього року партнери конкурсу, Національна спілка журналістів України, запровадили спеціальну номінацію – “Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини”. Організатори конкурсу залишають за собою право запровадження додаткових номінацій під час приймання чи добору робіт, про що буде публічно оголошено.

Участь у конкурсі відкрита для авторів/-ок, які опублікували матеріали з моменту завершення приймання робіт першого конкурсу, тобто пізніше ніж 31 жовтня 2019 року. Кожен/-а учасник/-ця може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Дедлайн для подання заявок – 30 вересня 2020 року.

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники/-ці конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.

Щоб узяти участь у конкурсі, слід:

  1. Ознайомитись із положенням про конкурс тут: https://bit.ly/2Cl0rlq.
  2. Подати роботу, заповнивши онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/PoaECPydoam5fysg9. У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо.

Якщо ви студент/-ка та ще не маєте досвіду публікації матеріалу в ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали в ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка “Права людини та медіадіяльність“. Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа “Публікація роботи для участі в Конкурсі “Суд людською мовою” та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи в конкурсі.

 Партнери конкурсу: Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, Академія адвокатури України, Національна спілка журналістів України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Центр прав людини ZMINA, ГО “Інтерньюз-Україна“, ГО “Медійна ініціатива за права людини“, Проєкт ЄС “Право-Justice”, громадська спілка “Освітній дім прав людини в Чернігові”, аналітичний сервіс “Суд на долоні”.

У разі запитань звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com.

 Для довідки:

Конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою” засновано ГО “Вектор прав людини” у 2019 році. Інформацію про результати конкурсу минулого року можна знайти за посиланням: http://hrvector.org/podiyi/19-11-24-2019-sud-konkurs. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: