Конкурс на премію ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Дата та час події: 01 Травня 2023, 00:00
A+ A- Підписатися

Держкомтелерадіо з 1 березня до 1 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка, 27 серпня, у розмірі 10 тисяч гривень у кожній номінації з коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо у таких номінаціях:

  • за найкращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • за найкращий твір у телевізійній сфері;
  • за найкращий твір у радіомовній сфері;
  • за найкращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Для участі у конкурсі подаються публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.

Твори до конкурсу мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за пів року до їх висунення.

На здобуття премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі “Конкурси, премії” (підрозділ “Премії”).

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, одна  кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома й більше творами.

На здобуття премії подаються: клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua

Поштова адреса подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо (з позначкою “На здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності”)

Телефони для довідок: (044) 278-86-96, 279-51-56.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: