Конференція “Український тиждень міжнародного кримінального правосуддя”

Дата та час події: 18 Липня 2022 – 22 Липня 2022, 09:45 – 17:00
A+ A- Підписатися

Щороку у світі 17 липня відзначається День міжнародного кримінального правосуддя. Ця дата встановлена на честь ухвалення у 1998 році Римського статуту Міжнародного кримінального суду – першого в історії постійного органу міжнародного правосуддя, що має юрисдикцію безпосередньо на підставі міжнародного права притягати до кримінальної відповідальності за найтяжчі злочини.

День міжнародного кримінального правосуддя супроводжується проведенням різних заходів та акцій, які проводять правозахисники з усього світу, щоб ще раз підтвердити важливість боротьби з безкарністю.

Центр громадянських свобод разом з партнерами з 18-го по 22 липня організовує Український тиждень міжнародного кримінального правосуддя, де обговорюватимуться, зокрема, питання імплементації статуту, а також досягнення, найкращі практики та виклики в цьому відношенні.

У конференції братимуть участь видатні юристи, дослідники, експерти, державні службовці, представники міжнародних та регіональних організацій і громадянського суспільства.

Щоб дізнатися більше та переглянути пряму трансляцію конференції, зареєструйтеся у формі: https://forms.gle/75eBngjuMFjryzGu8

Сторінка події у фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1458997707839062?active_tab=about

 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: