Конференція “Моніторинг інцидентів на ґрунті ненависті в Україні”

Дата та час події: 02 Грудня 2021, 10:00 – 16:00
A+ A- Підписатися

Freedom House відкриває реєстрацію на конференцію “Моніторинг інцидентів на ґрунті ненависті в Україні”, присвячену презентації результатів моніторингу інцидентів, вмотивованих ненавистю, за 2020–2021 роки.

На щорічній підсумковій конференції Freedom House та партнери Truth Hounds, Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”, ГО “Правозахисний ромський центр”, Конгрес національних громад України, Центр прав людини ZMINA, Експертний центр з прав людини, Українська фундація правової допомоги, Юридична сотня, Точка опори ЮА та ГО “Україна без тортур” поділяться ключовими результатами моніторингу інцидентів на ґрунті ненависті у 2020–2021 роках у рамках спільної ініціативи “Об’єднані в боротьбі з насильством на ґрунті ненависті в Україні”.

Монітори з усієї країни поділяться своїм досвідом та проблемами, з якими вони стикаються у своїй діяльності. На конференції буде висвітлено прогрес в адвокації політичних рішень на національному та місцевому рівнях та взаємодії з державними органами влади, а також розглянуті найкращі практики реагування на випадки насильства на ґрунті ненависті в Україні.

Конференція відбудеться 2 грудня з 10:00 до 16:00 у Києві в змішаному форматі: учасники зможуть відвідати конференцію персонально чи доєднатися онлайн. Зверніть увагу, що захід у Києві відбудеться відповідно до правил МОЗ, встановлених для “червоної” зони. Наявність сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації від COVID-19, негативний результат ПЛР або тесту на антиген є обов’язковою умовою. Місце проведення заходу та посилання для участі у режимі онлайн буде надіслано відібраним учасникам додатково.

До участі запрошуються представники/-ці вразливих груп або організацій, які працюють з ЛГБТ+, етнічними чи релігійними меншинами, мігрантами, ветеранами та внутрішньо переміщеними особами, та медіа, що пишуть про вразливі групи.

Реєструйтеся за посиланням до 25 листопада

У разі виникнення запитань звертайтеся за адресою: ukraine@freedomhouse.org

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: