Конференція-хакатон для жінок “Сама собі ціль” (онлайн та офлайн)

Дата та час події: 06 Квітня 2024 – 07 Квітня 2024, 09:00 – 19:30
A+ A- Підписатися

6–7 квітня у Києві офлайн і онлайн відбудеться конференція-хакатон “Сама собі ціль”, присвячена питанням гендерного та економічного посилення жінок у суспільстві. Мета заходу – проаналізувати труднощі, які трапляються на шляху жінок, спільними зусиллями віднайти можливі рішення і допомогти у втіленні проєктів, які сприяють розвитку потенціалу жінок під час повномасштабного вторгнення.

Дводенна конференція-хакатон об’єднає представників/-ць громадських організацій, бізнесів, медіаринку та креативних індустрій, які щодня демонструють силу і наполегливість, долаючи перешкоди та працюючи на збільшення впливу та присутності жінок у різних сферах.

Перелік панелей, спікерів, програма та реєстрація на сайті.

Назва конференції – це слова письменниці Ольги Кобилянської: “Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротись за щось найвище”.

У роботі та житті жінки зіштовхуються з сотнями викликів. Один з них – помітний розрив в оплаті праці, порівняно з чоловіками. В Україні цей показник становить 18,6%. За статистикою, саме через нерівну оплату праці за своє життя жінка в середньому 6,5 року працює безоплатно. Ще одна болісна проблема, від якої потерпають здебільшого саме жінки, – це домашнє насильство. А під час війни, коли потрібно адаптуватись до умов, що швидко змінюються, жінки стають ще менш захищеними.

У перший день учасники/-ці конференції відвідають панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці й партнерство бізнесу та жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів та ефективного пітчингу ідей.

Другий день конференції-хакатону присвячений роботі з проблемами, з якими зіштовхуються жінки. Команди учасниць спільно з менторами генеруватимуть ідеї та шукатимуть шляхи збільшення впливу та присутності жінок у суспільстві.

Опісля конференції учасниці зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних з темою розширення сфери впливу жінок. Авторки 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, громадським організаціям та бізнесу на пітч-night.

За результатами пітчингу фінансування отримають 3 ініціативи. На реалізацію кожного проєкту виділять по $5000.

Контакти для звʼязку: +380674397507, olha.syrotiuk@prjctr.com – Ольга Сиротюк.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter