Інтерактивна екскурсія IWalk київським Подолом, присвячена загиблим у Бабиному Яру

Дата та час події: 24 Вересня 2022, 12:00 – 13:30
A+ A- Підписатися

24 вересня о 12:00 Київський освітній центр “Простір толерантності” проведе безплатну екскурсію Iwalk – Поділ для підлітків і молоді. Захід присвячений вшануванню пам’яті євреїв, які були розстріляні німецькими нацистами у 1941 році в Бабиному Яру.

Фото: Дана Верстак

Iwalk – це формат інтерактивних прогулянок місцями пам’яті. Відвідувачі проходять разом з гідом за спеціально розробленим маршрутом – і на обраних точках маршруту слухають в мобільному додатку відеосвідчення людей, які пов’язані з цими місцями. 

Так учасники екскурсії дізнаються історії киянок Марії Єгоричевої-Глаголєвої та Діни Левіної про їхнє дитинство у 1920–1930-х на Подолі.

Відеофрагменти відібрано зі свідчень з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Ці свідчення разом з фотографіями, документами, картами та іншими першоджерелами розміщені в мобільному додатку, до якого отримають доступ відвідувачі екскурсії. З цих розповідай складається історія, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Екскурсію проводитиме студентка Києво-Могилянської академії Катерина Осипчук.

Початок екскурсії о 12:00 на перетині вулиць Нижній Вал та Почайнинська. Захід триватиме півтори години.

Участь безплатна, реєстрація за посиланням обов’язкова. 

Контакти: Інстраграм та Фейсбук “Простору толерантності”. 

 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter