Інститут шкільної інклюзивної освіти в Україні – 2019

Дата та час події: 26 Листопада 2019 – 04 Грудня 2019, 00:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні 26–27 листопада та 3–4 грудня 2019 року в Києві відбудуться тренінги для шкільних учителів на тему “Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик”.

Проєкт “Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик” відбудеться в межах підтримки нової шкільної реформи Міністерства освіти та науки Україні, яка була розпочата у вересні 2018 року і спрямована на зміну програми навчання в середній школі з внесенням до неї інклюзивної освіти, критичного мислення, диференціації, управління поведінкою та інтегрованих уроків.

Учасники проєкту “Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик” зможуть узяти участь у двох дводенних тренінгах, які відбудуться в Києві 26–27 листопада та 3–4 грудня 2019 року в America House Kyiv. Під час двох 12-годинних тренінгів, які проводитимуть провідні фахівці Наталія Софій та Юлія Найда, 40 викладачів середніх шкіл України зможуть отримати нові практичні навички щодо впровадження успішних інклюзивних практик, апробованих в Україні та США, у свою навчальну діяльність.

Тренінги будуть проведені для вчителів середніх шкіл, що представляють різні області України. Після цих тренінгів їх учасники зможуть провести власні скорочені мінітренінги для своїх колег.

Контент тренінгів:

1. Загальний огляд-презентація системи шкільної інклюзивної освіти.
2. Знайомство з американською та європейськими системами шкільної інклюзивної освіти.
3. Практичні поради з організації ефективної системи інклюзивної освіти в класі та середній школі.
4. Знайомство з інструментами онлайн-освіти (наприклад, з онлайн-платформою Coursera та Ed-era та онлайн-курсами на їхній базі, пов’язаними з інклюзивною освітою).

Учасникам тренінгів, що пройдуть конкурсний відбір, буде компенсовано витрати на проїзд, проживання та харчування. До участі в проєкті запрошуються виключно викладачі СЗШ.

Щоб узяти участь у конкурсі та стати учасником проєкту, заповніть анкету за посиланням не пізніше ніж 10 листопада 2019 року. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше ніж 15 листопада 2019 року. Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проєкту, пишіть на spilna.dopomoga@gmail.com.

Зареєструватися на подію
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: