Форум театру у Лисичанську

Дата та час події: 19 Лютого 2016, 10:00
A+ A- Підписатися

Останні 2 роки українське суспільство переживає потужні виклики: від масових протестів Майдану й розколу суспільства до анексії Криму, військового конфлікту на cході України та до державної кризи із вирішення питань вимушено переміщених осіб.

На Форуме театра ми спробуємо разом створити безпечний простір і запропонуємо театральні вправи для взаємодії та рефлексії щодо пережитого досвіду учасниць та учасників.

Засновник Форум театру – бразильський режисер Августо Боаль, створюючи методику орієнтувався на ідеї педагогіки визволення Пауло Фрейре. Тож, досвід джокерів (тренерів) прирівнюється до досвіду всіх, хто бере участь в Форумі театрального процесу. Джокер не є вчителем для інших, він лише пропонує формат, заохочує включатись у колективну взаємодію та задає питання для рефлексії. Сюжети постанов виходять з самої групи. Форум театру – це не сеанс психоаналізу, а є методом критичного аналізу щодо суспільних подій за допомогою технік Театру пригноблених. Методика вірить в людей, що зазнають пригноблення, і спонукає їх повірити в те, що лише вони самі можуть змінити своє життя.

До участі запрошуються всі бажаючі без вікових, гендерних, соціальних, етнічних чи професійних обмежень.

Семінар відбудеться 19-21 лютого 2016 року в м. Лисичанськ.

Оргкоманда покриває всі витрати учасниць та учасників семінару на проживання та харчування. Транспортні витрати відшкодовуються лише за наявності квитків.

Для участі в семінарі необхідно до 9 лютого включно заповнити анкету за посиланням.

Точне місце проведення семінару буде повідомлене відібраним особам до 11 лютого.

Захід реалізується Конгресом національних громад України та Київським освітнім центром “Простір толерантності” в рамках проекту “Примирення в українському суспільстві, від енергії протесту до енергії творення” за фінансової підтримки посольства Королівства Великобританії.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: