Формується склад Громадської ради при Міністерстві юстиції України 2021 року

Дата та час події: 12 Листопада 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

З  метою всебічного забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Міністерства юстиції України,  відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) та Положення про Громадську раду при Міністерстві юстиції України, затвердженого наказом Мін’юсту від 12 травня 2021 року №1660/5.

Ініціативна група оголошує про початок приймання заяв для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Керуючись абзацом другим пункту 7 типового положення, ініціативна група визначила, що кількісний склад Громадської ради при Міністерстві юстиції України становить 35 осіб.  

Дата проведення установчих зборів: 12 листопада 2021 року.

Термін подання документів: з 24 вересня до 12 жовтня 2021 року включно.

Початок установчих зборів: о 12-й год.  

Реєстрація: з 10 год. 30 хв. по 11 год. 30 хв.

Місце проведення установчих зборів: м. Київ, пров. Рильський, 8-А,  третій поверх.

Заяви інститутів громадянського суспільства та делегованих ними представників разом з іншими документами прийматимуться з урахуванням вимог Типового положення та Порядку подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України, затвердженого ініціативною групою (протокол засідання № 2 від 23.09.2021).

Іншу інформацію, що стосується підготовки та проведення установчих зборів, розміщено за посиланням, а саме:

Заява та документи, що додаються до неї, приймаються:

  • у паперовому вигляді надіслані поштою на адресу Міністерства юстиції України: 01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13,

з поміткою “Для Ініціативної групи”;

  • в електронному вигляді шляхом надсилання скан-копій документів на електронну адресу gromrada@minjust.gov.ua. Оригінали заяви та документів, що долучаються до неї, додатково мають бути надіслані поштою в паперовому вигляді на адресу Мін’юсту.

Особа, відповідальна за приймання документів, – Жанна Біргін.

Контактний телефон: (044) 271 17 60.

Вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Порядок подання заяв та інших документів інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Рекомендовані зразки документів для  подання заяв  інститутами громадянського суспільства.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: