Ефективні ЕКОрозслідування: методики, цілі та громадянська відповідальність

Дата та час події: 28 Січня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Журналістів та екоактивістів Львівської області запрошують на тренінг “Ефективні ЕКОрозслідування: методики, цілі та громадянська відповідальність”.

 

Шукаємо ініціативних, мотивованих, допитливих, досвідчених (і не дуже) представників ЗМІ та громадських активістів, які прагнуть:

– здобути нові знання та навички, аби невдовзі використати їх на практиці;

– оволодіти методиками й лайфхаками розслідувань на екологічну тематику;

– дізнатися про правові аспекти екожурналістики;

– впливати на розвиток місцевого урядування;

– підвищити екосвідомість мешканців громад та співгромадян загалом;

– прокачати свій фаховий рівень, компетентність та експертність;

– набути здатності вишукувати реальні екокейси для своїх публікацій;

– підсилити команду учасників проєкту своїми неабияким завзяттям, незашореними поглядами й, звичайно, журналістським талантом;

– стати провайдером екологічної медіаграмотності у своєму місті чи містечку.

28 січня 2020 р. у Львові відбудеться тренінг для активістів та журналістів, який проводитимуть досвідчені експерти у сфері екологічних розслідувань та медіа. Про деталі заходу (час і місце) ми повідомимо відібраним учасникам окремо.

Тренінг – перший захід із циклу заходів для відібраного кола журналістів та активістів. Подальші заходи – це навчальні сесії, практичні завдання, онлайн комунікації тощо.

Учасники проєкту отримають сертифікати, що підтверджуватимуть їхню кваліфікацію й компетенцію в зазначеній темі. Якщо ви відчуваєте інтерес та бажання долучитися до проєкту, будь ласка, заповніть невелику анкету.

Організатор заходу: Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (epl.org.ua).

Організатори відшкодують витрати на проїзд за наявності квитків для учасників з міст Львівської області. Також протягом дня проведення тренінгу буде забезпечено харчування.

Мета заходу – налагодити співпрацю й створити дієву партнерську мережу для висвітлення теми реформування системи екологічного врядування та підвищення якості екожурналістики у Львівській області. Організатори прагнуть сформувати пул з журналістів та екоактивістів для забезпечення активної участі громадськості в контролі за реалізацією екологічних реформ та їхньому стимулюванні, підвищення усвідомлення місцевими громадами важливості екологічної складової для здорового та безпечного життя, подолання корупційних елементів в ухваленні владних рішень з довкіллєвої тематики.

Додаткова інформація про проєкт – за цим посиланням.

Ініціатива реалізовуватиметься в межах проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: