Дискусія “Give Power to Ukrainian NGOs” про те, як локальним громадським організаціям залучати більше фінансування

Дата та час події: 18 Листопада 2022, 19:00
A+ A- Підписатися

Національна мережа локальної філантропії запрошує на міжнародну панельну дискусію про те, як українські місцеві громадські організації можуть залучати більше іноземної фінансової допомоги.

Дискусія відбудеться в п’ятницю, 18 листопада, о 19:00 (за Києвом).

Якщо ви постійні ресурси, необхідні для реагування на короткострокові та довгострокові потреби українського суспільства, то ця подія точно створена для вашої участі. 

Незважаючи на те що міжнародний гуманітарний сектор зібрав багато мільйонів доларів, ці гроші так і не дісталися рахунків локальних організацій. Протягом діяльності під час повномасштабної війни громадські організації зіткнулися зі значними труднощами, щоб отримати доступ до системи міжнародного фінансування, яка навіть у розпал війни та з місцевими людськими ресурсами й ноу-хау віддає пріоритет міжнародним організаціям перед місцевими.

Національна мережа локальної філантропії працює над Відкритим листом до міжнародних донорів та неурядових організацій, які щиро хочуть допомогти Україні. Запропонований захід є продовженням роботи над вказаним напрямом діяльності. 

Міжнародна панельна дискусія “Give Power to Ukrainian NGOs” має на меті збільшити кількість ресурсів, спрямованих місцевим організаціям на гуманітарну роботу та довгостроковий розвиток, ефективне гуманітарне реагування та розвиток громадянського суспільства. 

Громадські фонди як із західної, так і східної частини України детально розкажуть про поточні ключові пріоритети в різних регіонах. Вони обговорять можливі шляхи скорочення нинішньої бюрократії, пріоритезацію гуманітарних проєктів та основні принципи солідарності. Слід зазначити, що наразі менш ніж 1% коштів міжнародних організацій доходять до локальних організацій для діяльності. Наша мета – збільшити цей показник щонайменше до 25%. 

Участь безкоштовна, але потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter