Дискусія “Активна в 16: українські підлітки в політичних процесах”

Дата та час події: 26 Листопада 2019, 19:00
A+ A- Підписатися

Міжнародний фонд “Відродження” запрошує на дискусію про те, як українські підлітки впливають на політичні процеси вже сьогодні та власноруч виправляють помилки “попередніх поколінь”.

“Вони борються з корупцією та контролюють місцеву владу. Вони беруть участь у реформуванні охорони здоров’я та впроваджують сексуальну освіту в Україні. Вони організовують екологічні мітинги та встановлюють баки для роздільного збору відходів. Ця молодь уже може багато чого розповісти сучасному політичному естеблішменту”, – пишуть організатори дискусії.

Захід відбудеться 26 листопада о 19.00 у громадському ресторані Urban Space 500 (вулиця Бориса Грінченка, 9)

Вхід вільний. Для участі необхідно заповнити гугл-форму до 25 листопада включно: http://bit.ly/2QpVUmz.

Дискусія пройде в межах Open Society Talks – серії відвертих розмов про непевне майбутнє, на яке ми пропонуємо поглянути з різних точок зору.

#NeverAgain і Грета Тунберг – чи є це загальний тренд чи окремі випадки?

Чи може збагатити політичний процес більш активне включення туди підлітків?

Чи стала сучасна молодь більш зрілою в порівнянні зі своїми однолітками 100-річної давності, щоб почати голосувати раніше?

Що молодь може розповісти сучасному політичному естеблішменту?

Спікери:

Сергій Чагаров – громадський активіст, антикорупціонер. З 15 років контролює діяльність місцевої влади та бореться з корупцією в рідному селі Гатне під Києвом. Під час однієї із сесій сільради депутат напав на Сергія та публічно погрожував йому через звинувачення в корупції. А після цього йому в подвір’я кинули гранату. Нещодавно Сергій разом зі “Слідством.Інфо” робив журналістське розслідування про те, як Мін’юст “утопив” в “Озерному гаю” бюджетні мільйони.

Данило Столбунов – активіст у сфері охорони здоров’я та освіти, представник спільноти молодіжного руху Teenergizer. Від народження живе з ВІЛ, відкрито говорить про свій статус. Данило серед перших підлітків в історії України, які представляють голос молоді на національному рівні, долучені до процесу реформування охорони здоров’я, створили молодіжну робочу групу при МОЗ України, адвокатують за впровадження сексуальної освіти в Україні та працюють у сфері ментального здоров’я.

Роман Тичківський – засновник і керівник Української академії лідерства – 10-місячної навчальної програми для молоді від 16 до 20 років. Випускники УАЛу вже сьогодні диктують дорослим, якою має бути країна.

Ярослав Теленько – активіст-школяр із Черкас. Просуває в місті сортування сміття, організовує мітинги за зменшення шкідливих викидів, виготовляє та встановлює баки для роздільного збору відходів. На початку жовтня Ярослав щодня перед школою приходив із плакатами до черкаських урядовців і вимагав звернути увагу на екологічну ситуацію. Ті хвалили його ентузіазм та ігнорували вимоги.

Модеруватиме Сашко Кульчицький – керівник відділу комунікацій Міжнародного фонду “Відродження”. В підлітковому віці він мріяв стати політиком, а потім вирішив, що організовувати рок-концерти веселіше.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: