Дізнайтеся про всі правові нововведення щодо дистанційної роботи: від оформлення до відповідальності за форс-мажорні обставини

Дата та час події: 26 Листопада 2021, 15:00
A+ A- Підписатися

Pro Bono Lab запрошує 26 листопада на вебінар “Віддалена робота: які питання актуальні сьогодні?” від юристок юридичної фірми “Integrites” Інни Кострицької та Юлії Блешмудт.

З 22 по 26 листопада проходитиме третій щорічний міжнародний European Pro Bono Week. Під час нього експерти з різних сфер розкажуть про шляхи розв’язання правових проблем, з якими найчастіше до них зверталися представники громадських організацій та активісти в пандемію COVID-19. 

Одна з тем вебінарів – “Віддалена робота: які питання актуальні сьогодні?”. На ньому експерти сфери права, наводячи конкретні приклади, розкажуть про:

  1. Організацію віддаленої роботи: які питання виникають у працівників та роботодавців?
  2. Дистанційну (надомну) роботу, гнучкий режим роботи, неповний робочий час – які юридичні особливості?
  3. Автоматизацію робочого процесу: які інструменти підвищують ефективність? 
  4. Процеси, що не варто переводити в онлайн?
  5. Інтеграцію нових працівників у робочий процес при віддаленій роботі.
  6. Форс-мажор сьогодні: як змінилася відповідальність стосовно непередбачуваних обставин?

ЕКСПЕРТИ: Юристки юридичної фірми Integrites Інна Кострицька та Юлія Блешмудт. 

ПРО ФIРМУ: INTEGRITES – це юридична фірма повного циклу з офісами в Україні, Казахстані та Росії, представництвами в Німеччині і Великобританії.  За 16 років INTEGRITES забезпечила юридичною підтримкою понад 1350 клієнтів з усього світу, серед яких компанії Fortune 500 та міжнародні фінансові інституції. Chambers Global/Europe, The Legal 500 EMEA, Who’s Who Legal, IFLR 1000, Best Lawyers, FT Innovative Lawyers.

КОЛИ? 26 листопада (п’ятниця) 15:00-16:30.

ФОРМАТ:  Обговорення актуальних питань у налагодженні віддаленої роботи (як з боку працівників, так і з боку роботодавців).

ДЛЯ КОГО? Інформація буде цікавою для усіх, хто постійно або періодично працює віддалено в організації, компанії чи установі (соціальні ініціативи, громадські та благодійні організації, бізнес-компанії, державні установи).

ДЕ? Вебінар буде проходити в Zoom. Зареєструватись на захід та поставити попереднє запитання експерткам можна тут

Організатор European Pro Bono Week – Міжнародна організація PILnet, яка розвиває мережу експертів громадського та правового секторів для взаємовигідної співпраці на благо суспільства.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: