Державні послуги та інформаційна гігієна: онлайн-тренінг для ВПО

Дата та час події: 22 Травня 2021 – 30 Травня 2021
A+ A- Підписатися

“Восток SOS” запрошує переселенців і жителів Луганської та Донецької областей, які працюють із внутрішньо переміщеними особами, до участі в онлайн-тренінгах.

Під час тренінгів говоритимуть про: 

  • Інформаційну гігієну, пошук та перевірку інформації на достовірність, а також приховані пастки отримання інформації онлайн.
  • Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством. Розглянемо програми й адміністративні послуги в Україні, пільги та можливості для ВПО, а також де і як знайти актуальну офіційну інформацію.
  • Право на освіту для жителів тимчасово окупованих і звільнених територій: що потрібно знати для вступу до ВНЗ.
  • Розберемо прості алгоритми дій для отримання передбачених законодавством послуг. Потренуємося писати звернення, заяви та скарги.

Тренінги триватимуть у форматі онлайн з 22 по 30 травня.

22.05.21 – онлайн на платформі Zoom 

23.05.21 – онлайн на платформі Zoom (із сесією про освіту для жителів прифронтових територій і окремих районів Луганської та Донецької областей)

29.05.21 – онлайн на платформі Zoom

30.05.21 – онлайн на платформі Zoom (із сесією про освіту для жителів прифронтових територій і окремих районів Луганської та Донецької областей)

Для участі в навчанні необхідно зареєструватися за посиланням до 20 травня

Після завершення тренінгів учасники отримають посилання на важливі й корисні електронні ресурси, а також інформаційні матеріали з покроковими інструкціями щодо перетину КПВВ, оформлення паспорта, пенсійних виплат тощо.

Відповіді на додаткові питання можна отримати в координаторки освітнього напряму Юлії Красільникової: (096) 596 57 86, krasilnikova@vostok-sos.org.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: