“Депутати зливають в унітаз обіцянки підтримати заручників Кремля” – акція родичів політв’язнів та правозахисників

Дата та час події: 13 Травня 2019, 10:00
A+ A- Підписатися

У понеділок, 13 травня, о 10.00 біля Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) родичі українських заручників та правозахисники проведуть акцію “Депутати зливають в унітаз обіцянки підтримати заручників Кремля”.

Учасники акції протестуватимуть проти законопроекту №8337 “Про внесення змін до Закону України “Про боротьбу з тероризмом” (щодо основ соціального захисту заручників)”, який внесений до порядку денного роботи парламенту на наступний тиждень (13–17 травня 2019 року). Вони переконані: цей законопроект тільки імітує захист заручників Кремля, але насправді не захищає ані політв’язнів, ані військових чи цивільних заручників, ані їхні родини. Після кількох років нарад у Верховній Раді, численних публічних заяв, десятків листів від родин заручників, правозахисників та громадських організацій депутати Верховної Ради, які обіцяли дослухатися до думки родин політв’язнів і правозахисників, пішли врозріз із власними обіцянками та виносять на голосування популістський законопроект 8337, який шкодить, а не допомагає родинам у боротьбі за звільнення їхніх рідних.

Під час акції виступлять родичі заручників Кремля та правозахисники. Буде передано звернення до народних депутатів України.

Контакти організаторів: Ігор Котелянець, голова Об’єднання родичів політв’язнів Кремля, – тел. (073) 185-38-11.

Акція організована Об’єднанням родичів політв’язнів Кремля у співпраці із правозахисними організаціями: Українською Гельсінською спілкою про права людини, Медійною ініціативою за права людини, Кримською правозахисною групою, Центром прав людини ZMINA, “Крим-SOS”, Українською правовою консультативною групою, Ukrainian Legal Advisory Group.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: