Церемонія нагородження щорічного конкурсу журналістських робіт “Суд людською мовою”

Дата та час події: 18 Грудня 2020, 16:00
A+ A- Підписатися

ГО “Вектор прав людини” запрошує на церемонію нагородження Другого щорічного конкурсу журналістських робіт “Суд людською мовою”, що відбудеться 18 грудня о 16:00. З огляду на непередбачувану ситуацію з поширенням COVID-19 в Україні та дбання одне про одного цьогорічна церемонія нагородження відбудеться в онлайновому форматі. Орієнтовна тривалість заходу – півтори години.

На церемонії вас чекають інформація про перебіг конкурсу та відзначення його учасників(-ць), неформальне спілкування. Будуть відзначені роботи, що посіли І, ІІ та ІІІ місця, також партнер конкурсу, Національна спілка журналістів України, відзначить переможця(-ницю) у спеціальній номінації “Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини”.

До участі в церемонії запрошено учасників(-ць) конкурсу, членів(-кинь) журі, партнерів та представників(-ць) органів судової влади.

Звертаємо вашу увагу, що участь у церемонії нагородження можлива за умови попередньої реєстрації. Реєстрація не займе у вас більш ніж три хвилини, але дозволить нам зробити захід краще. Зареєструватися слід до 17 грудня: https://forms.gle/DNiai7HxTrX97U6X7.

Запрошуємо на фейсбук-подію церемонії нагородження: https://fb.me/e/1Qu2nFgsN.

Якщо виникають запитання, звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: