ЦЕДЕМ розпочинає набір на Школу комунікації в адвокації

Дата та час події: 23 Вересня 2020 – 25 Вересня 2020 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Центр демократії запрошує на Школу комунікації в адвокації. Протягом трьох днів у місті Києві, з 23 до 25 вересня включно, провідні фахівці поділяться останніми трендами в комунікації та адвокації, чим вони відрізняються від бізнесу, політики та інших сфер, а також розкажуть про власні успішні кейси роботи.

Школа комунікації в адвокації – це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють у громадському секторі та прагнуть посилити свої навички в реалізації успішних комунікаційних й адвокаційних кампаній.

Три дні навчання на Школі комунікації – це можливість заглянути у внутрішню кухню фахівців із багаторічним досвідом, оновити власні знання, а також нові знайомства та нетворкінг. Окремими блоками будуть практичні завдання, де на реальному кейсі Карти правових реформ для громадянського суспільства учасники навчаться комунікувати адвокаційні зміни на локальному та національному рівнях.

Навчання складатиметься з трьох блоків, а саме: 

  • Все актуальне про стратегічні комунікації;
  • Digital у піарі та адвокації; 
  • Кризові комунікації та взаємодія з медіа.

До участі в Школі запрошуємо і фахівців із комунікацій, PR та SMM-спеціалістів з усієї України, які вже працюють в організаціях громадянського суспільства і мають бажання підвищити рівень своїх знань у сфері комунікації в адвокації.

Для участі необхідно заповнити форму за посиланням.

Анкету необхідно заповнити до 13 вересня (23:59) включно. За результатами конкурсу будуть відібрані 25 учасників. Про результати добору організатори повідомлять кандидатам 16 вересня. 

Організатори забезпечують проживання і часткове харчування (кава-паузи, обід) учасникам Школи комунікації в адвокації та транспортні витрати. Подія може змінити формат проведення на онлайн, залежно від ситуації з карантинними обмеженнями. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: