Чому громадськість принесе президенту двері, які приховують домашнє насильство

Дата та час події: 26 Листопада 2021, 11:00
A+ A- Підписатися

26 листопада об 11:00 відбудеться пресконференція на тему: “На підтримку Стамбульської конвенції проти насильства” (Укрінформ, зала 1): чому громадськість принесе президенту двері, які приховують домашнє насильство.

Організатори: Український жіночий фонд.

Учасниці: Марина Легенька – віцепрезидентка правозахисної організації “Ла Страда – Україна”; Лариса Кобелянська – координаторка ГЕР з гендерних питань при МФО “Рівні можливості”; Ірина Виртосу – журналістка, координаторка напряму з недискримінації в Центрі прав людини ZMINA; Леся Ярошенко – менеджерка з комунікацій УЖФ; депутатка від МФО “Рівні можливості” в Київміськраді; Ірина Тишко – голова громадського альянсу “Політична дія жінок”, модераторка.

Рівно 10 років тому Україна підписала Стамбульську конвенцію проти насильства, проте на сьогодні вона не ратифікована українським парламентом. Таке зволікання коштує надто дорого – тисяч людських життів.

Поряд з російсько-українською війною в нас триває війна за зачиненими дверима сотень тисяч домівок, де потерпілими здебільшого стають діти, підлітки, жінки, люди літнього віку й люди з інвалідністю. Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом майбутнього спільно з Нью Імідж Груп, 1,5 млн українців стали жертвами жорстокого поводження в побуті, але майже половина з них не зверталися до правоохоронних органів.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: