Четвертий Фестиваль думок від “Восток SOS”

Дата та час події: 31 Серпня 2020 – 06 Вересня 2020
A+ A- Підписатися

31 серпня – 6 вересня на Луганщині відбудеться вже четвертий Фестиваль думок від “Восток SOS“. За три останні роки фестиваль зібрав близько 200 лідерів думок і професіоналів своєї справи з кількох європейських країн, понад 2000 слухачів та відкрив для Сєвєродонецька теми, які тут ніколи не звучали відкрито. ⠀

Із 31 серпня до 4 вересня включно можна буде долучитися до онлайн-дискусій на сторінці у Facebook. 5 вересня Фестиваль думок завітає до Сєвєродонецька на площу Перемоги, а 6-го плануються виїзні дискусії на лисичанському Гранд-Каньйоні. На “живих” локаціях ми забезпечимо всі необхідні умови, щоб ви почувалися комфортно й безпечно. 

Програму фестивалю, яка постійно оновлюється, можна знайти тут.

Вона максимально різноманітна, щоб фестиваль був цікавим для широкого кола людей. Так, тут можна буде почути про екологію, місцеві вибори, права людини, дистанційне навчання, особливості роботи під час пандемії та багато іншого. Об’єднує ці теми актуальність, злободенність та їхня важливість для життя громади.

Чекаємо на Фестивалі думок – 2020 кожного й кожну, хто прагне говорити про те, що болить, усіх, кому відгукуються нагальні для суспільства теми, всіх, хто прагне свіжих вражень після тривалого карантину.

Для участі у фестивалі потрібно заповнити анкету.

З будь-яких питань та з пропозиціями співпраці звертайтеся до:

Юлії Красільникової, координаторки Фестивалю думок (096 596 57 86, krasilnikova@vostok-sos.org)

Маргарити Чернишової, комунікаційної менеджерки (050 764 55 99, t.me/margocherny)

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: