Безкоштовний освітній модуль “Легка промисловість” для дівчат і молодих жінок від STEM is FEM та brabrabra

Дата та час події: 23 Вересня 2023 – 24 Вересня 2023, 09:00 – 17:00
A+ A- Підписатися

Громадська організація STEM is FEM разом із брендом жіночої білизни brabrabra організовує освітній офлайн-модуль “Легка промисловість”. Подія відбуватиметься 23–24 вересня в Києві. Взяти участь у заході зможуть дівчата, що ще не вступили до закладів вищої освіти й навчаються в середній / старшій школі чи коледжі або ж узяли gap year.

Під час модуля учасниці дізнаються, чому у сфері легкої промисловості, яку вважають “жіночою”, жінки обіймають переважно технічні та виконавчі посади нижньої ланки, а керівниками більшості модних домів та брендів є чоловіки. Експертки розкажуть про вплив одягу на здоров’я людини, ековідповідальність у виробництві, а також про fast та slow fashion. А ще – про кар’єру жінок у легкій промисловості: які існують напрямки розвитку, де шукати можливості та кому підійде ця галузь. Особлива увага спікерок буде приділена важливості дбати про своє тіло та його комфорт.

Подія проходитиме в Києві в офлайн-форматі, долучитися до неї зможуть дівчата з усієї країни. Участь у заході безкоштовна: організатори фінансують проїзд, проживання та харчування. Щоб подати заявку на участь у модулі, необхідно виконати відбіркове завдання. Дедлайн – 10 вересня.

На дівчат чекатиме два дні освітніх та мотиваційних виступів, знайомство з провідними фахівчинями сфери та можливість дізнатися, які процеси відбуваються за лаштунками цієї галузі. Також у межах модуля учасниці виконуватимуть конкурсне завдання – ті, хто запропонує найкращі рішення, отримають призи від організаторів.

Захід стане першою колаборацією STEM is FEM та brabrabra, в межах якої буде проведена ще низка спільних освітніх подій у форматі роудшоу. Бренд білизни реалізовує модуль у межах ініціативи “Мій перший бра”.


STEM is FEM – освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей (Science, Technology, Engineering and Mathematics) серед дівчат. Проєкт об’єднує однодумців, створює спільноту, в якій дівчата підтримують одна одну, діляться ідеями та розвиваються разом. STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем та засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter