Прес-конференція: Європейський вимір доступності України для людей з інвалідністю

Дата та час події: 01 Грудня 2020, 17:43
A+ A- Підписатися

У середу, 10 вересня, об 11:00 в інформаційному агентстві Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: «Європейський вимір доступності України для людей з інвалідністю».

Учасники прес-конференції:

Геннадій Євсєв’єв, президент Всеукраїнської громадської організації молоді з інвалідністю  «Генерація Успішної Дії».

Юлія Сачук, керівник проекту ВМГО «Інформаційна та інфраструктурна доступність як головний чинник індивідуальної мобільності людей з вадами зору».

Надія Бердець, головний інженер Служби руху КП Київський метрополітен.

Анна Серпутько, представник Асоціації тифлопедагогів України.

Світлана Кисіль, архітектор, аспірант ПАТ «Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву».

Питання для обговорення:

Аналіз ситуації із забезпеченням рівності для людей з інвалідністю в українському суспільстві з урахуванням євроінтеграційного процесу.

Виконання Україною міжнародних зобов’язань в галузі забезпечення прав на доступність для людей з інвалідністю.

Роль громадських організацій та влади у процесі створення належних умов для вільної реалізації людьми з інвалідністю права на інформаційну та інфраструктурну доступність та запобігання дискримінації.

Презентація рельєфно-графічної карти-схеми Київського метрополітену, як одного з перших в Україні допоміжних засобів, створеного за принципами універсального дизайну.

Значення рельєфно-графічних матеріалів для формування навичок просторового орієнтування з метою забезпечення умов для індивідуальної мобільності незрячих.

Організатори заходу: Всеукраїнська громадська організація молоді з інвалідністю  «Генерація Успішної Дії», Коаліція з протидії дискримінації, Центр інформації про права людини за підтримки Європейської Комісії та Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: