Активісти закликають зняти пов’язки з очей і звернути увагу на проблеми зниклих у Криму людей

Дата та час події: 25 Листопада 2016, 14:54
A+ A- Підписатися


“Я кожен день його чекаю, я вчора його чекав…” – звертається до всіх у відеозаписі батько зниклого Ервіна Ібрагімова. Говорить про те, що чекатиме день у день, але не завтра, не післязавтра, а ще вчора, адже він хотів його знайти, побачити і обійняти ще вчора.

До традиційної акції 25 числа активісти підготували відеозвернення батька викраденого в Криму Ервіна Ібрагімова. Щомісяця ми виходимо під будівлю Посольства Російської Федерації з вимогами знайти і звільнити 15 безвісти зниклих людей у Криму за час окупації, зокрема й Ервіна Ібрагімова. Із тих пір акція стала певною мірою традицією – 25 числа кожного місяця активісти знову і знову виходять під Посольство РФ і закликають усіх небайдужих приєднуватися.

25 число стало своєрідним символом – адже саме в ніч на 25 травня півроку тому був викрадений кримськотатарський активіст, член регіонального Меджлісу кримських татар в Бахчисараї Ервін Ібрагімов. Акція проводиться з єдиною метою – привернути увагу громадськості і закликати до відповідальності за викрадення і затримання людей в окупованому Криму владу Російської Федерації.

25 листопада о 9:30 ми чекаємо Вас біля будівлі Посольства РФ за адресою: проспект Повітрофлотський, 27.

Учасники акції будуть стояти із зав’язаними білими стрічками на очах, що символізує сліпоту і небажання бачити проблему українською спільнотою, українською владою, міжнародними структурами і насамперед самою владою РФ, яка відповідальна за насильницькі викрадення та зникнення понад 15 мирних людей у Криму.

* Ервін Ібрагімов, кримськотатарський активіст, член регіонального Меджлісу кримських татар у м. Бахчисараї, був викрадений у Криму біля свого будинку 24 травня 2016 року. Камери відеоспостереження зафіксували, що його викрали люди у формі співробітників ДАІ. Уже майже 6 місяців немає ніякої інформації про його місцезнаходження.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: