Акція під Міноборони “Шпильки для міністра”

Дата та час події: 02 Липня 2021, 19:00
A+ A- Підписатися
Громадський альянс “Політична дія жінок” проведе 2 липня о 19.00 біля будівлі Міністерства оборони  акцію “Шпильки для міністра”. 
 

Організатори вважають неприпустимим та сексистським рішення про те, що військовослужбовиці мають маршувати на параді до Дня Незалежності України в туфлях на підборах, і вимагають його скасування. 

Організатори нагадують, що в Україні 13 з половиною тисяч жінок – учасниць бойових дій. Загалом у ЗСУ служить понад 31 тисячу жінок, із них більш ніж 4 100 – офіцерки. Кожен 20-й український миротворець – жінка. 
 
“Ідея ЗСУ створити окремі жіночі “коробки” до параду, під час якого бійчині маршуватимуть на підборах, – яскрава ілюстрація відступу від принципів НАТО. Адже критерії членства в НАТО є передусім політичними, такими що стосуються загальнолюдських цінностей та принципів – свобода слова, відданість принципам верховенства права та прав людини, політичні та економічні реформи. Один з принципів НАТО – рівноправність жінок та чоловіків у захисті батьківщини”, – йдеться в повідомленні. 
 
Його автори зауважують, що такої практики немає в жодній армії країн-членів НАТО.
 
“Сьогодні ми прийдемо до тих, хто придумав підбори для жінок в армії. Ми пропонуємо армійським чиновникам спробувати “зручне” взуття. Ба більше, сходити в ньому на парад до Дня Незалежності! Вимагаємо від Міністерства оборони скасувати використання підборів для жінок-військових! Українські жінки в армії й досі не мають форми, бронежилетів, необхідного медичного забезпечення. Не ховайте за підборами реальність!” – наголошують організатори. 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: