Акція на Банковій “Справам Майдану – труба?”

Дата та час події: 08 Листопада 2019, 13:00
A+ A- Підписатися

Рідні загиблих Героїв Небесної Сотні, постраждалі учасники Революції Гідності, їхні адвокати, правозахисники, представники громадянського суспільства вийдуть у цю п’ятницю 8 листопада о 13 годині під стіни Офісу Президента на Банковій.

“Десять днів тому ми направили звернення [https://cutt.ly/KeTEie4] до всіх органів влади з чітким планом недопущення розвалу справ Майдану. До такого критичного стану справи довела байдужість влади і навмисні дії з ліквідації розслідувань.  Дедлайн виконання плану – 20.11.2019 року, коли прокуратура втрачає функції слідства і справи Майдану мають передаватись до ДБР

Наразі жодна з вимог не виконана. Управління в ДБР не створено. Відповідний закон не прийнято і навіть не внесено необхідні зміни до законопроекту [https://cutt.ly/xeTEja9]”, – заявляють організатори акції.

Учасники акції прийдуть під Офіс Президента, щоб показати важливість справ Майдану, запропонованих кроків і пояснити наслідки саботування вирішення проблеми.

На цю проблему вже неодноразово звертали увагу потерпілі, учасники Революції Гідності, їх адвокати та правозахисні організації. Але усі їхні пропозиції були проігноровані [https://cutt.ly/xeTEja9].

ЛИШИЛОСЬ. ДВА. ТИЖНІ.
Якщо для тебе важливі справи Майдану, важлива справедливість – приходь.
⏱П‘ятниця, 8 листопада, 13:00,
? вул. Банкова, 11

Контакти і додаткова інформація:
Юрій Аксенин , Голова ГО Родина Героїв «Небесної Сотні»
?+380 (99) 441 44 10
Адвокатська Дорадча Група facebook.com/HeavenlyHundredLawyers
Сергій Зайченко, Центр громадянських свобод
?+380 (67) 103 2046, ccl.org.ua@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: