Акція громадської організації “Цивільні в полоні” на підтримку цивільних заручників

Дата та час події: 10 Червня 2023, 12:00
A+ A- Підписатися
Громадська організація “Цивільні в полоні” проведе мирну акцію на підтримку цивільних заручників, які перебувають у російському полоні. Акція відбудеться в суботу, 10 червня, о 12.00 у парку імені Тараса Шевченка, біля пам’ятника Шевченку. 
 
Плануються виступи членів ГО “Цивільні в полоні”, звільнених цивільних заручників і родичів тих, хто перебуває в місцях утримання просто зараз. Також будуть присутніми представники Офісу Омбудсмана і Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
 
У полоні росіян на території самої Росії і на окупованих українських територіях перебувають тисячі цивільних заручників. Їх переміщують між різними місцями утримання, катують, не надають медичної допомоги. Механізмів їхнього звільнення немає.
 
ГО “Цивільні в полоні” мирною акцією хоче нагадати, що в Україні має з’явитися спеціальний орган, який працюватиме над звільненням цивільних з російського полону. Українська влада має пришвидшити юридичне оформлення групи з роботи з цивільними заручниками при Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter