8 років російської агресії: як Україна може захистити своїх громадян, постраждалих від війни і окупації

Дата та час події: 01 Лютого 2022, 10:00
A+ A- Підписатися

У вівторок, 1 лютого, о 10:00 в інформаційному агентстві Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться пресконференція на тему: “8 років російської агресії: як Україна може захистити своїх громадян, постраждалих від війни і окупації”.

У лютому 2022 року виповнюється вісім років від початку збройної агресії Російської Федерації проти України. Весь цей час питання захисту постраждалих від конфлікту не втрачають своєї актуальності. 1 лютого 2022 року розпочинає свою роботу 7-ма сесія Верховної Ради України ІХ скликання. Тому саме цього дня Коаліція організацій, які опікуються захистом прав людини в умовах збройного конфлікту, розповість про 11 найважливіших кроків, які має зробити влада для захисту прав українців, постраждалих від війни й окупації, а також презентує дорожню карту законопроєктів.

Спікери:

  • Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи
  • Віолета Артемчук, координаторка ГО “Донбас СОС”
  • Марія Красненко, юристка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”

Модераторка: Альона Луньова, менеджерка з адвокації Центру прав людини ZMINA

Довідково. До складу Коаліції організацій, які опікуються захистом прав людини в умовах збройного конфлікту, входять Центр прав людини ZMINA, ГО “Донбас СОС”, ГО “Крим СОС”, БФ “Право на захист”, БФ “Восток-СОС”, ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, БФ “Stabilization Support Services”, Кримська правозахисна група.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: