4 серпня – День солідарності з громадянським суспільством Білорусі

Дата та час події: 04 Серпня 2014, 10:00
A+ A- Підписатися

4 серпня, в День солідарності з громадянським суспільством Білорусі, активісти планують провести низку акцій і запрошують колег взяти участь у їх підготовці.

Коли 4 серпня 4 роки тому заарештували білоруського правозахисника Алеся Беляцького, активісти оголосили цей день Днем солідарності з громадянським суспільством Білорусі. Більш ніж у 20 країнах своїми діями вони висловлювали солідарність з людьми, які борються за свободу в умовах постійного тиску і переслідувань. Вони готували і поширювали просвітницькі листівки, відправляли листівки політв’язням, виходили з пікетами, фотографувалися з плакатами, влаштовували кінопокази, дебати, виставки і так далі.

Ми будемо відзначати цей день щорічно, до тих пір, поки становище громадянського суспільства в Білорусі не зміниться: поки в країні не перестануть саджати до в’язниці за правозахисну діяльність і поки в ній не будуть гарантовані фундаментальні свободи: свобода вираження поглядів, зібрань і об’єднань“, – заявляють активісти в тексті Маніфесту.

Вони закликають готуватися до цього дня вже зараз: готувати інформаційні та просвітницькі матеріали, працювати з соцмережами та ЗМІ, планувати заходи в своїх регіонах. Приєднатися до команди можна, написавши на by-soliday@hrgroups.org.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: