26 лютого в Києві відбудеться Форум “Age of Crimea”

Дата та час події: 26 Лютого 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

26 лютого 2020 року в Києві відбудеться Форум “Age of Crimea” (“Час Криму”), присвячений шостій річниці з початку відкритої спроби анексії частини території України. 

Світ назавжди змінився після зими 2014 року. Збройний конфлікт, який відбувається на території України, має глобальний вимір. І йде він від Сирії і Африки до США, Британії та Середземномор’я. Але почалося це все в лютому 2014 року в Криму – зі зміни прапорів. І закінчиться ця війна лише тоді, коли прапори на півострові знову зміняться на українські.

У межах форуму до обговорення буде запропоновано широке коло питань – від порушень прав людини та стану дотримання прав корінного народу, сучасної політики тотальної російської пропаганди на півострові до викликів, пов’язаних із безпекою в Чорноморському регіоні. 

До участі запрошуються представники дипломатичних установ, органів державної влади, народні депутати України, експерти громадських і міжнародних організацій та журналісти.

Програма, спікери та місце проведення будуть опубліковані згодом.

Попередня реєстрація для участі у форумі за посиланням.

Організатор: Міністерство культури, молоді та спорту України

Контактна особа: радниця міністра культури, молоді та спорту України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тимчасово окупованих територіях Олександра Дворецька (+38 098 741 14 17, ole.dvoretska@gmail.com).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: