Публічна дискусія “Майже рівні: як забезпечити рівний доступ до політики у Львові?”
16 жовтня о 10:30 у “Світі кави” (м. Львів, вул. Катедральна, 6, 2-й поверх) відбудеться публічна дискусія на тему “Майже рівні: як забезпечити жінкам рівний доступ до політики у Львові?”.
Захід відбудеться в межах спеціальної теми “Жінки. Рівність. Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”, який організовує ГО “Центр UA”.
Учасники дискусії:
Юлія Гвоздович, депутатка Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР;
Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові;
Аксиня Куріна, координатор конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни” (ГО Центр UA);
Андрій Шевців, депутат Львівської міської ради 7-го скликання;
Вікторія Довжик, в.о. начальника управління економіки, радник міського голови Львова;
Анатолій Романюк, доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка;
Тарас Подвірний, член політради УКРОП;
Уляна Пак, заступник голови фракції “БПП “Солідарність” у ЛМР;
Любомир Мельничук, голова Львівської міської організації ВО “Свобода”;
Ярослав Конопка, керівник виконкому ЛОО ПП “Народний фронт”;
Модерація: Наталя Соколенко, журналістка Громадського радіо.
Питання до обговорення:
Чи існує дискримінація жінок в українській політиці на місцевому та національному рівнях?
У який спосіб можна подолати дискримінацію жінок в українській політиці?
Що отримає суспільство в результаті збільшення представництва жінок у політиці?
До дискусії запрошуються викладачі і студенти, громадські активісти, журналісти, представники політичних партій та виконавчої влади.
Також під час дискусії відбудеться відкриття виставки кращих робіт на спеціальну тему “Жінки. Рівність. Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”. Роботи експонуватимуться на виставкових стендах міста на площі Ринок з 16 до 31 жовтня.
Подія на Facebook.
Контакти: cenzuri.stop@gmail.com, 050 494 58 30.
Довідково: ідея конкурсу виникла серед журналістів руху “Стоп цензурі!” 2010 року, а завдяки активістам громадської організації “Центр UA” перетворився на самостійний проект, що у 2018 році проводиться вп’яте. Конкурс є міждисциплінарним проектом, який відрізняє демократичний формат – взяти участь може кожен охочий, незважаючи на освіту, громадянство чи вік.
У 5-му Міжнародному конкурсі “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни” взяли участь українські та іноземні громадяни з 19 країн, у тому числі з Польщі, Італії, Мексики, Ірану, Еквадору, Китаю та ін. На конкурс надійшло 610 робіт різного формату. За його перебігом спостерігали інтернет-користувачі з 93 країн.