На окупованій території Луганщини у школах створюватимуть так звані “музеї СВО”
У школах та комунальних установах тимчасово окупованої Луганської області представники “місцевої адміністрації” наказали створити так звані “музеї СВО”.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2024/01/okupovanyi-lagansk-school_ap.jpg)
“Днями подібна експозиція вже розпочала роботу в Сватівському краєзнавчому музеї. Колаборанти намагатимуться зробити її відвідування обов’язковим”, — написав посадовець.
Також Лисогор зазначив, що окупаційна влада таким чином створює міф про нібито підтримку російської окупації місцевими жителями.
Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму російські військові, які беруть участь у повномасштабному вторгненні в Україну, навчаються викладання у школах.